Starman (1.0.1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Content
hi: सामग्री

en: Description
hi: उल्लेख

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Close
hi: बंद करे

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई
