Starman (1.0.1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Close
hu: Bezár

en: Order Summary
hu: A rendelés összesítése

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Review
hu: Áttekintés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Out of stock
hu: Nincs raktáron

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: In stock
hu: Raktáron

en: Your shopping cart is empty.
hu: A kosár üres.

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Informative message
hu: Informatív üzenet

en: Reset your password
hu: Jelszó visszaállítása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Cart is empty.
hu: A kosár üres

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
