Starman (1.0.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Close
is: Loka

en: Loading...
is: Hleð...

en: Review
is: Yfirlestur

en: Out of stock
is: Ekki til á lager

en: In stock
is: Til á lager

en: Your shopping cart is empty.
is: Innkaupakarfan er tóm.

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?
