Starman (1.0.1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Log in
it: Accedi

en: Close
it: Chiudi

en: Order Summary
it: Riepilogo ordine

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Review
it: Revisione

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Your shopping cart is empty.
it: Il carrello è vuoto.

en: Forgot your password?
it: Password dimenticata?

en: Reset your password
it: Reimposta la tua password

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
