Starman (1.0.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Description
jv: Katrangan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Status message
jv: Status pesen
