Starman (1.0.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Log in
km: ចូល

en: Close
km: បិទ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
