Starman (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
