Starman (1.0.1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Content
ro: Conținut

en: Description
ro: Descriere

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Close
ro: Închideți

en: Order Summary
ro: Rezumat comandă

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Review
ro: Verificare

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Your shopping cart is empty.
ro: Coșul dumneavoastră de cumpărături este gol.

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Reset your password
ro: Resetați-vă parola

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
