Starman (1.0.1) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Content
ru: Содержимое

en: Description
ru: Описание

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Log in
ru: Войти

en: Close
ru: Закрыть

en: Order Summary
ru: Краткая сводка о заказе

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Review
ru: Проверка

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Out of stock
ru: Нет в наличии

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Status message
ru: Статус

en: Your shopping cart is empty.
ru: Корзина пуста.

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Reset your password
ru: Восстановить пароль

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
