Starman (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
