Starman (1.0.1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Close
vi: Đóng

en: Order Summary
vi: Đơn hàng đơn giản

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Your shopping cart is empty.
vi: Giỏ hàng của bạn đang trống.
