Star Rating (8.x-4.1-alpha4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Check
fr: Vérifier

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Smiley
fr: Emoticone (Smiley)

en: Movie
fr: Film

en: Food
fr: Nourriture

en: Coffee
fr: Café

en: Star
fr: Étoile

en: Icon type
fr: Type d'icône
