Star Rating (8.x-4.1-alpha5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Custom
fi: Oma

en: Smiley
fi: Hymiö

en: Movie
fi: Elokuva

en: Dollar
fi: Dollari
