Star Rating Form Display (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Custom
fi: Oma

en: Other
fi: Muu

en: Smiley
fi: Hymiö

en: Movie
fi: Elokuva

en: Dollar
fi: Dollari
