Star Rating Form Display (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Check
it: Assegno

en: Custom
it: Personalizzato

en: Other
it: Altro

en: Movie
it: Film

en: Dollar
it: Dollaro
