Star Rating Form Display (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Check
es: Comprobar

en: Custom
es: Personalizado

en: Other
es: Otro(s)

en: Smiley
es: Emoticono

en: Music
es: Música

en: Movie
es: Película

en: Dollar
es: Dólar

en: Food
es: Comida

en: Star
es: Estrella
