Startup Growth Lite (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Post
hy: Գրառում

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
