Startup Growth Lite (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Submitted by
it: Inviato da

en: Post
it: Contenuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Footer
it: Piè di pagina

en: minute
it: minuto

en: minutes
it: minuti

en: on
it: il

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: wide
it: largo

en: Region settings
it: Impostazioni regione
