Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Post
ca: Enviament

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Footer
ca: Peu

en: minute
ca: minut

en: minutes
ca: minuts

en: Breadcrumb separator
ca: Separador del fil d'ariadna

en: on
ca: a

en: mobile
ca: mòbil

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: wide
ca: ample

en: Region settings
ca: Paràmetres de la regió

en: Search...
ca: Cerca...

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ca: Un tema flexible, amb possibilitat de canviar-li el color, amb moltes regions i una disposició responsiva i centrada en mòbil.
