Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Submitted by
fa: ارسال شده توسط

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Post
fa: پست

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: minute
fa: دقیقه

en: minutes
fa: دقیقه

en: on
fa: در

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Region settings
fa: تنظیمات ناحیه

en: Search...
fa: جستجو...
