Startup Growth Lite (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Post
mn: Бичлэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
