Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Post
be: Допіс

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Banner
be: Банэр

en: minute
be: хвіліна

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Region settings
be: Наладкі рэгіёнаў

en: Highlighted
be: Выдзелены
