Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Post
bg: Публикация

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: minutes
bg: минути
