Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: minute
el: λεπτό

en: minutes
el: λεπτά

en: on
el: ανοικτό

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: mobile
el: Κινητό

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: wide
el: πλατύ

en: Region settings
el: Ρυθμίσεις περιοχής

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.
