Startup Growth Lite (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Post
sl: Objava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Featured
sl: Izpostavljeno
