State Machine (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: State
sv: Läge

en: Other
sv: Övriga

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Provides code-driven workflow functionality.
sv: Tillhandahåller koddriven arbetsflödesfunktion.
