State Machine (8.x-1.13) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: State
lv: Stāvoklis

en: Other
lv: Citi

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
