Static Content Browser (1.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Active
am: ገባሪ
