Static Content Browser (1.0.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: إدارة

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: Name
ar: الاسم

en: Move
ar: تحريك

en: Active
ar: نشط

en: Directory
ar: الدليل

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Features
ar: الخصائص

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: About
ar: حول
