Static Content Browser (1.0.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Name
ast: Nome

en: Active
ast: Activu
