Static Content Browser (1.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Name
az: Ad

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Active
az: Aktiv

en: Directory
az: Kataloq

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: About
az: Haqqında
