Static Content Browser (1.0.0) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Name
be: Імя

en: Rename
be: Перайменаваць

en: File not found.
be: Файл не знойдзены.

en: Active
be: Актыўна

en: Features
be: Функцыі

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: About
be: Аб

en: New File
be: Новы Файл
