Static Content Browser (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Administration
bg: Администриране

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Name
bg: Име

en: Active
bg: Активен

en: Directory
bg: Директория
