Static Content Browser (1.0.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: Active
bs: Aktivan

en: Directory
bs: Direktorij
