Static Content Browser (1.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Name
ca: Nom

en: Move
ca: Mou

en: Active
ca: Actiu

en: Directory
ca: Directori

en: Modified
ca: Modificat

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls
