Static Content Browser (1.0.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Administration
cs: Administrace

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Name
cs: Jméno

en: Move
cs: Přesun

en: Active
cs: Aktivní

en: Directory
cs: Adresář

en: Modified
cs: Upraveno

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
