Static Content Browser (1.0.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: Name
cy: Enw

en: Active
cy: Gweithredol
