Static Content Browser (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Name
el: Όνομα

en: Move
el: Μετακίνηση

en: File not found.
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε.

en: Active
el: Ενεργό

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Edit File
el: Επεξεργασία αρχείου

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
