Static Content Browser (1.0.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Administration
eo: Administrado

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Name
eo: Nomo

en: Active
eo: Aktiva

en: Features
eo: Ecoj
