Static Content Browser (1.0.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Name
eu: Izena

en: Active
eu: Aktiboa

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Modified
eu: Aldatua

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
