Static Content Browser (1.0.0) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Size
fi: Koko

en: Name
fi: Nimi

en: Move
fi: Siirrä

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: Active
fi: Voimassa

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Modified
fi: Muokattu

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: File saved successfully.
fi: Tiedosto onnistuneesti tallennettu.
