Static Content Browser (1.0.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Name
he: שם

en: Move
he: הזזה

en: Active
he: פעיל

en: Directory
he: סיפרייה

en: Modified
he: השתנה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
