Static Content Browser (1.0.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Name
hr: Naziv

en: Active
hr: Aktivno

en: Directory
hr: Imenik

en: Features
hr: Značajke

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis
