Static Content Browser (1.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Name
hy: Անուն

en: Active
hy: Ակտիվ
