Static Content Browser (1.0.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Administration
is: Stjórnun

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: Name
is: Nafn

en: Move
is: Flytja

en: File not found.
is: Skrá fannst ekki.

en: Active
is: Virkt

en: About
is: Um
