Static Content Browser (1.0.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Administration
ja: 管理

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: Name
ja: 名前

en: Move
ja: 移動

en: File not found.
ja: ファイルが見つかりませんでした

en: Active
ja: アクティブ

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Modified
ja: 変更済み

en: Features
ja: フィーチャー

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Default text format
ja: デフォルトのテキストフォーマット
