Static Content Browser (1.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Name
jv: Jeneng

en: Active
jv: Aktif

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: About
jv: Ngenani
