Static Content Browser (1.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Directory
ka: დირექტორია
