Static Content Browser (1.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Name
kk: Аты

en: Active
kk: Белсенді
