Static Content Browser (1.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Active
km: សកម្ម

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: About
km: អំពី
